vk
fb
ok

Чорногорія - 5 днів райської насолоди!

  • Дата відправлення: 30.08.15
  • Дата прибуття: Чорногорія
  • Харчування: .
  • Готель: .
  • Тривалість подорожі: 5 днів
  • Прайс: від 150 євро

Чорногорія - 5 днів райської насолоди!

Львів - Стрий - Сколе - Мукачево - Софія - Будва (4 ночі) - Софія - Мукачево - Сколе - Стрий - Львів

НА ЧЕМОДАНАХ
Виїзд  30.08 -  245  150 євро

День 1
8.30  Збір групи на залізничному вокзалі.
9.00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Румунії.
День 2
Прибуття у Болгарію, м. Софія.
Оглядова екскурсія столицею Болгарії - Софія. Сьогодні Ти потрапиш у місто-музей з історією, яка налічує більше семи тисячоліть, - одне з найдавніших міст Європи!  Саме у Софії чудово збереглось безліч архітектурних та культурних пам'яток, - єдина діюча мечеть у Болгарії - Баня Баши, мінеральна баня, яка є справжньою перлиною Болгарії через свії витончений фасад і керамічне оформлення, що нагадують орнаменти середньовічних церков міста Несебр...Тебе зустрінуть широкі бульвари, безліч бутіків та по-справжньому запальне нічне життя!
SofiaSofia
Вільний час.
Поселення у готель. Ночівля.
День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Чорногорії, у м. Будва.
Поселення у готель/віллу.
Відпочинок на морі.
Budvabudva
Адріатичне море — ніжне і тепле. Легкі хвилі, чистий пляж, а вода блакитно прозора... Море манить нас до себе і змушує повертатись сюди знову і знову. Адріатика!
Ночівля.
День 4-6
Сніданок (оплачується додатково, за бажанням).
Вільний день. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо:
- незабутню подорож до Боко Которської затоки (20 євро)— найпівденніший фьорд Європи! Саме тут немов у дзеркалі відбиваються неосяжні вершина, а на берегах заворожують Твій погляд перлини Адріатики: Котор - широчезні могутні стіни, що охороняють місто, Княжий палац, Годинникова вежа, палаци знатних родів Котору, церкви і собори. Пераст - стародавній охоронець Которської бухти, з його невеличкими островами: о. Св.Георгія, на якому височіє мальовниче бенедиктське абатство та о. Богородиця на Рифі - рукотворний острів з церквою Божої Матері, саме сюди Ти відправишся на човні та зможеш насолодитися всією красою природи та відчути душевний спокій...
Міст Джурджевичаострів Госпа од ШкрпелаПераст
 
- самісіньке серце Чорногорії, місце де враження несамовитою красою переповнюватимуть Твою душу — Скадарське озеро! (35 євро) Мальовничі краєвиди, недоторкані береги, запашне вино, місцева ракія та смачні рибні страви очікують на Тебе!
Обід на Скадарському озеріСкадарське озероСкадарське озеро
- оглядова екскурсія Міні Монтенегро. (25 євро) Цетінє — місто збережених традицій та звичаїв, старовинних розвалин та живописних природних пейзажів. Поринути в атмосферу могутньої віри та відданості Ти матимеш нагоду у Цетинському монастирі, де зберігаються мощі Святого Петра Цитинського, частини Животворного хреста, десниці Йоана Хреститиля та реліквії Ордену мальтійський лицарів! Переїзд у Національний парк Ловчен. Тут на Чорногорському Олімпі перед Тобою відкриється неймовірна панорами - вся Чорногорія на Твоїй долоні...
Цитинський монастирНаціональний парк ЛовченБоко Которська затока
- Албанія - країна, загадка, країна контрастів, країна сірих непоказних і в ту ж чергу яскраво розфарбованих будинків, країна бункерів, країна - закрита книга, яку варто лиш відкрити і світ подорожі закрутить голову. Сьогодні ми відвідаємо її серце - столицю - Тірана та Шкодер - одне з найдавніших міст Європи. Засноване воно ще в 500 р до н е., розташоване на березі Скадарського озера, приваблює сюди все більше і більше туристів. Найвідоміша пам'ятка міста - фортеця Розафа, цій споруді вже 24 століття! (45 євро)
ШкодерАлбанія
Ночівля.
День 7
Виселення з готелю/вілли.
Переїзд на територію Болгарії. Ночівля у транзитному готелі.
День 8
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд територією Румунії.
День 9 Прибуття до Львова орієнтовно о 15:00

Замовити
Категорія: Гарячі тури
Опубліковано: 27 Серпня 2015 о 10:55

Показати коментарі
Сайт розробив Богдан Конкевич