vk
fb
ok

Магія Балтійського Моря

  • Дата відправлення: Львів 21.02.2015
  • Дата прибуття: Рига - Юрмала - Стокгольм - Рундаль
  • Харчування: сніданки
  • Готель: 3*
  • Тривалість подорожі: 6 днів
  • Прайс: 115 евро на 1 особу

Магія Балтійського Моря

Львів - Рига - Юрмала - Стокгольм - Рундаль - Львів
• "Стокгольм - Північна Венеція" у вартості туру
• 2 столиці - у вартості туру (Рига, Стокгольм)
•  У програмі Таємничий Рундальський палац

 

Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий

Березень

Квітень

Травень

04, 26 29 13, 29* 24 21 - акція

21

18

2*, 4*

АКЦІЯ!!!

ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ ТА КУПИВ

Виїзд 21.02 -  177 115 євро

День 1

 
13:30 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
14:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.
День 2

 
Прибуття в Ригу. Поселення в готель. Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Вільний час. Поселення в готельНочівля.
День 3

 
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Рекомендуємо: екскурсію по м. Юрмала (20 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

Латвія

ЛатвіяЛатвія

Вільний час в Юрмалі.
17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі M/s Romantika або M/s Silja Festival.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.
День 4

 
Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan - Старе місто) і Ріддархольмен -«Рыцарский острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. Палац вміщає в себе 608 кімнат та все ще використовується главою держави Королем Карлом Густавом XVI. Тут знаходяться декілька видатних пам'яток Стокгольма: королівські апартаменти, палати Рицарського Ордена, Казна, палац-музей Три Корони, Арсенал і Музей Густава III. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам'яток можна виділити собор Святого Миколи - місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн - «Pицapcкий острів» можна побачити декілька палаців - Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде.

Сяйво Балтійського Узбережжя

ШвеціяСяйво Балтійського Узбережжя

Величний собор, палаци вінценосної родини, нобелівські урочистості... Усе це вражає масштабами та розкішшю, все овіяне легендами та переказами - шведи дуже пишаються своїм королівським минулим і сьогоденням.
Рекомендуємо: відвідати музей Васа (27 євро/12 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.
День 5
 
Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу.
Переїзд до Львова.

Латвія

Латвія

Латвія

А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсію "Придворні інтриги Рундальського палацу" (10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди - Чорна та Біла леді. Нічний переїзд у Львів.
День 6

 
Прибуття у Львів близько 09:00.Вартість туру

 

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
Більше 8 тижнів до початку туру 157 152
Більше 6 тижнів до початку туру 167 162
Менше 6 тижнів до початку туру 177 172
Замовити
Категорія: Гарячі тури
Опубліковано: 14 Січня 2015 о 10:52

Показати коментарі
Сайт розробив Богдан Конкевич